Multi Invest призупинив роботу
1 жовтня 2023 року мобільний застосунок Multi Invest призупинив свою роботу. Причиною стало обмеження операцій за банківськими картками для користувачів біткоїн-бірж в Україні.

Що сталось

Так, ще в квітні 2022 року НБУ запровадив обмеження на транскордонні операції громадян, які стосувалися й криптовалютних транзакцій. Фізособам заборонялося проводити квазі-кеш операції з гривневих банківських рахунків. До квазі-кеш операцій відносяться, зокрема, придбання криптовалют, поповнення брокерських та форекс—рахунків, поповнення електронних гаманців тощо.

Тож, наразі фіатні канали, а саме введення та виведення через банківську карту та інші платіжні сервіси, тимчасово не можуть використовуватися на криптовалютних біржах по всій Україні.

На жаль, через дані обмеження користувачі Multi Invest також зіткнулися із проблемами виводу коштів. Тому нам довелося призупинити роботу застосунку.

Ми надали користувачам інструкцію, як безпечно вивести кошти із Multi Invest на гаманці інших бірж. Біржі, які підтримують P2P-перекази, можуть надавати послуги в обмеженому обсязі (100 000 гривень на місяць). Тому на даний момент єдиний вихід продовжити інвестиційну діяльність — користуватися послугами бірж, які підтримують Р2Р-операції.

Що буде далі

Надалі проект заморожується до покращення ситуації на ринку. Ми маємо на меті відновити роботу, як тільки обмеження будуть зняті та робота ринку відновиться у повному обсязі.

Ми дякуємо всім користувачам, які обрали Multi Invest як інвестиційний інструмент та щиро були раді працювати разом з вами.

До нових зустрічей!